Wyjątkowa przygoda 

Sporty ekstremalne pozwalają nie tylko na nagły skok adrenaliny, niemniej jednak głównie na idealne sprawdzenie własnego charakteru. Będziecie mogli sprawdzić swój charakter w nowej sytuacji , a ponadto wznieść się na wyżyny swoich sposobów. Oczywiście wszystkie skoki spadochronowe Toruń  odbywają się pod okiem doświadczonego instruktora.

Możecie zatem w pełni świadomie podjąć to ryzyko bez obawy o wasze życie. Instruktor pomoże wam otworzyć spadochron, zatem na pewno bezpiecznie wylądujecie na ziemi. 
Skoki spadochronowe Koszalin zdecydowanie nie są dla każdego. Instruktor nie zdecyduje się na wykonanie skoku z osobą panicznie przerażoną strachem. W tym momencie stanowicie zagrożenie nie tylko i wyłącznie dla siebie, ale również dla waszego instruktora. Osoby owładnięte strachem nie podejmują racjonalnych wyborów i mogą uniemożliwić dla instruktora otworzenie spadochronu. Musicie być zatem w stu procentach przekonani do odbycia danego skoku. Zrezygnować możecie w każdym momencie, nawet gdy będziecie już w helikopterze. Warto natomiast teraz postarać się przełamać swój strach i zdecydować się na skok. Nic nie daje nam tak wielkiej satysfakcji, jak zmierzenie się ze swoim strachem , a dodatkowo pokonanie go. Skoki w tandemie z instruktorem są całkowicie bezpieczne jeżeli już amator jest wstanie zapanować nad swoim strachem. Jeżeli już będziecie się wiercić , a ponadto w panice bić instruktora, to niestety wasz w pełni bezpieczny skok stanie się o wiele bardziej niebezpieczny i może zagrozić waszemu życiu , a ponadto instruktora. 

Źródło informacji: skoki spadochronowe Toruń.