Tworzenie gazetki

Z plików PDF można w bardzo łatwy sposób przygotować specjalną gazetkę. Takie gazetki są często stosowane przez sieci sklepów do prezentowania nowej oferty lub oferty promocyjnej. Flipbook WordPress może być skonstruowany w formie informacji na stronie opartej na silniku WordPress.

Należy do tego kupić jedynie specjalny moduł, który połączy wszystkie strony przygotowane w pdf-ie i stworzy z tego obracaną gazetkę.
Będziemy posiadać wówczas złudzenie, jakbyśmy mieli łatwą gazetkę, w której otwieramy strony. PDF flipbook nie jest jakimś nowym odkryciem, bo tego typu metoda prezentacji jest stosowana już od wielu lat. Do dzisiaj jest jednakże na tyle atrakcyjna, że ludzie chętnie decydują się na to, aby ją stosować w swoich firmach. Dzięki takim flipbookom można prezentować również inne rzeczy, np produkty z oferty z nowego katalogu, nową kolekcję towarów i tym podobne (zobacz także: pdf flipbook). PDF to flipbook jest rozstrzygnięciem dość łatwy w obsłudze i dość niedrogim. Zakup takiego modułu kosztuje raptem kilka do kilkunastu dolarów. Nie jest to zatem jakiś duży wydatek, jednak taki moduł znacznie ułatwia pracę i powoduje, że osiągnięty efekt jest z całą pewnością bardziej atrakcyjny, niż miałoby to miejsce w sytuacji gazetki, którą oglądamy strona po stronie. Tym podobne rozwiązania cieszą się w dzisiejszych czasach ogromną popularnością. Im coś jest bardziej atrakcyjne, tym częściej się to stosuje, a atrakcyjne sposoby prezentowania nowej oferty w każdej sytuacji cieszą się zainteresowaniem. Graficy i programiści w znaczącej liczbie przypadków z tego korzystają.

Dodatkowe informacje: pdf flipbook.