Psychotesty – oferta

Pracownie testów psychologicznych a także psychoruchowych przeprowadzają testy między innymi dla kandydatów ubiegających się o prawo jazdy we wszystkich kategoriach. Badania psychotechniczne Kraków realizowane są jedynie przez uprawnionych specjalistów, dlatego możemy liczyć na kompleksową a także fachową usługę.
Badania kierowców – na co zwrócić uwagę?
Na początku należy zaznaczyć, że pracownia badań psychologicznych kieruje własne usługi zarówno do zawodowych kierowców, jak też instruktorów jazdy czy również egzaminatorów, jak także operatorów maszyn.

Nie zapominajmy również o tym, że taka oferta skierowana jest do osób, które dopiero pragną zapisać się na prawo jazdy, a w takiej sytuacji muszą uzyskać zaświadczenie. Co więcej, w takiej pracowni uzyskamy także poradnictwo psychologiczne, czy także badania diagnostyczne osobowości czy również funkcji poznawczych takich jak pamięć a także inteligencja. Psychotesty w Krakowie to również testy psychologiczne przeznaczone dla osób, które utraciły prawo jazdy, bądź także spowodowały wypadek drogowy. Ponadto są to też badania, w zakresie medycyny pracy, zarówno wstępne jak także okresowe. Pamiętajmy o tym, że z takich testów psychologicznych korzystają również operatorzy maszyn czy również wózków widłowych, a więc np pracownicy hal produkcyjnych przemysłowych czy też magazynowych. Warto zdawać sobie sprawę zatem o tym, aby korzystać z takich pracowni, które oferują kompleksowe badania psychologiczne dla kierowców, ale również kandydatów na kierowców a także operatorów maszyn.

Więcej: Psychotesty w Krakowie.