Języki obce dla dzieci i dorosłych

Szukasz szkoły językowej, która umożliwi twojemu dziecku efektywnie nauczyć się języka angielskiego, bez stresu i wielogodzinnej nauki słówek? A może sam szukasz kursu języka angielskiego, który nie tylko i wyłącznie jasno przedstawi wszystkie niezbędne struktury gramatyczne, niemniej jednak też pokaże ci jak wykorzystać je w mowie potocznej? Szkoła języka angielskiego One2three to nie tylko i wyłącznie nauka, niemniej jednak głównie znakomita zabawa i radość z edukacji języka obcego, która pozwoli ci na proste przyswojenie materiału, bez konieczności spędzania wielu godzin nad książkami.
Angielski Toruń – nauka na wielu poziomach
To, co wyróżnia naszą szkołę językową na tle konkurencji to sposobność nauki języka angielskiego na wielu różnych poziomach, bez względu na wiek czy umiejętności językowe. Każdy z oferowanych przez nas kursów utworzony jest specjalnie dla danej grupy wiekowej, co daje możliwość na doskonałe dostosowanie sposobu nauczania do każdego uczestnika.

Oferujemy też kompleksowe przygotowanie do egzaminów z języka angielskiego takich jak egzamin ósmoklasisty czy matura, zarówno na poziomie zasadniczym jak i rozszerzonym.
Szkoła Językowa Toruń Cennik
Koszt pojedynczych zajęć w szkole językowej One2three zależy przede wszystkim od wieku jego uczestników a także samego celu uczestnictwa zajęć (zdanie matury, płynna komunikacja). W przypadku kursów dla dzieci, dorosłych i młodzieży cena wynosi około 23 zł za godzinę zajęć. Kurs przygotowujący do matury to wydatek rzędu 32 złotych jednakże w sytuacji zajęć indywidualnych cena wynosi 105 złote.

Polecam: Kurs angielskiego Toruń.